ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا;شما ممکن است به عنوان یک سرمایه گذار، کارآفرین و یا شخصی که برای خودش کار می کند، قصد مهاجرت به کانادا را داشته باشید، از طرفی دولت کانادا نیز تمایل زیادی برای جذب افراد توانمند دارد و به همین دلیل راه های گوناگونی را برای جذب این افراد طراحی کرده است، ما در این مقاله به توضیح تمام راه های مهاجرتی ممکن، برای یک سرمایه گذار یا کارآفرین ایرانی جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا را می پردازیم.

 

فهرست مطالب:

 

 1. تفاوت ویزای سرمایه گذاری، کارآفرینی و خود اشتغالی چیست؟

۱٫۱ ویزای سرمایه گذاری کانادا

۲٫۱ ویزای کارآفرینی کانادا

۳٫۱ ویزای خوداشتغالی کانادا

 1. از چه راه هایی می توان اقدام کرد؟

 2. کبک

۱٫۳ ویزای سرمایه گذاری در کبک

۲٫۳  ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق کارآفرینی در کبک

۳٫۳ برنامه خوداشتغالی کبک

 1. فدرال

۱٫۴ استارت آپ از طریق دولت فدرال

۲٫۴ خوداشتغالی از طریق دولت فدرال

 1. ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق سرمایه گذاری وکارآفرینی در استان های کانادا

۱٫۵ برنامه کشاورزان مستقل استان آلبرتا

۲٫۵برنامه کارآفرینان استان بریتیش کلمبیا

۳٫۵ برنامه کارآفرینان استان منیتوبا

۴٫۵ برنامه کشاورزان مستقل استان منیتوبا

۵٫۵ برنامه کارآفرینان استان نیوبرانزویک

۶٫۵ برنامه کارآفرینی برای فارق التحصیلان استان نیوبرانزویک

۷٫۵ برنامه کارآفرینان استان نوا اسکوشیا

۸٫۵ برنامه کارآفرینی برای دانشجویان بین المللی فارق التحصیل، در استان نوا اسکوشیا

۹٫۵ برنامه کارآفرینان مناطق شمال غربی

۱۰٫۵ برنامه ثبت شرکت یا خرید یک کسب و کار در استان انتاریو

۱۱٫۵ برنامه کارآفرینان استان انتاریو

۱۲٫۵ برنامه کارآفرینان استان ساسکاچوان

۱۳٫۵ برنامه کشاورزان مستقل استان ساسکاچوان

۱۴٫۵ برنامه کارآفرینان استان یوکان

ویزای سرمایه گذاری کانادا

 

تفاوت ویزای سرمایه گذاری، کارآفرینی و ویزای خود اشتغالی چیست؟

 

ویزای سرمایه گذاری کانادا

 

ویزای سرمایه گذاری کانادا مربوط به آن دسته از افرادی است که قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را دارند این اشخاص باید سرمایه نقدی کافی و حدود ۲ سال سابقه ی کاری به عنوان مدیر یک کسب کار در طول ۵ سال گذشته را دارا باشند. در برخی از موارد، زمینه ای که

شما در آن سابقه ی کاری دارید باید هماهنگ با زمینه ای باشد که قصد سرمایه گذاری در آن را دارید. به عنوان مثال سرمایه گذاری در یک برنامه ی مربوط به کشاورزی، سابقه ی مدیریتی در این زمینه را نیز طلب می کند.

 

ویزای کارآفرینی کانادا

 

ویزای کارآفرینی از زیر مجموعه های برنامه های ویزای سرمایه گذاری کانادا می باشد و برای افرادی است که توانایی و قصد ایجاد کسب و کار در کانادا را دارند. معمولا این افراد باید کسب و کاری را در کانادا راه اندازی کنند و چند کانادایی را نیز در آن استخدام نمایند.

(اگر عضوی از خانواده ی شما شهروند کانادا باشد نمیتوانید آن را به عنوان یک کانادایی در این کسب و کار دخیل کنید )

حظور مستمر این افراد در آن کسب و کار و آن استانی که آن ها در آن شروع به کار کرده اند، الزامیست و نمی توانند در جایی به غیر از آن استان زندگی کنند.

 

ویزای خوداشتغالی

 

ویزای خوداشتغالی از زیر مجموعه های برنامه های ویزای سرمایه گذاری کانادا می باشد و برای آن دسته از افرادی است که توانایی راه اندازی کسب و کار شخصی خود را دارند و می توانند این توانایی را به افسر مهاجرت نیز ثابت کنند . ( داشتن تجربه ی کاری در آن کسب و کار برای اثبات توانایی شما بسیار اهمیت دارد ) همچنین این افراد باید به افسر ثابت کنند که کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را

دارند، تنها راه درآمد آن ها خواهد بود. این برنامه مربوط به افراد ماهری است که به واسطه ی مهارت خود میتوانند آن کسب و کار را راه اندازی کنند.

 

از چه راه هایی می توان اقدام کرد؟

جهت مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا اشخاص می توانند با توجه به موارد زیر:

 • مهارت شغلی
 • تجربه ی کاری
 • منابع مالی و موقعیت زندگی

یکی از ۳ ویزای ذکر شده در بالا که برای آنها مناسب می باشد را انتخاب کنند. از طرفی استان های کانادا در کنار دولت فدرال برنامه های مختلفی را ارائه می دهند و شما باید در انتخاب از میان این برنامه ها، به دو موضوع توجه فرمایید.

 1. شرایط و موقعیتی که در حال حاضر در آن قرار دارید.
 2. منابع مالی خود که در حال حاضر به آن دسترسی دارید.

اشخاصی که قصد مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا را دارند باید با توجه به شرایطی که در آن قرار دارند برنامه مهاجرتی خود را انتخاب کنند،به طور مثال;

شاید شما توانایی مالی جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا راداشته باشید ولی سابقه ی کاری مورد نیاز را نداشته باشید و به همین دلیل نتوانید در آن برنامه شرکت کنید. از طرفی شاید شرایط شما برای یک برنامه ی خوداشتغالی مناسب باشد، برای همین است که باید هم شرایط خود و هم منابع مالی خود را به خوبی در نظر بگیرید.

در این مقاله تمامی برنامه ها ی مهاجرتی را که مربوط به ویزای سرمایه گذاری کانادا ،می باشد، در ۳ دسته طبقه بندی نموده ایم.

 • برنامه های مربوط به دولت فدرال
 • برنامه های مربوط به استان کبک
 • برنامه های مربوط به دیگر استان ها

در ادامه به تفضیل هر یک از موارد فوق می پردازیم.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

کبک

 

ویزای سرمایه گذاری در کبک

اشخاصی که قصد مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا را دارند می توانند برای گرفتن اقامت دائم کانادا مبلغ ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ دلار کانادایی را در کبک سرمایه گذاری کنند. این سرمایه گذاری بدون ریسک است و می توان به دو روش این مبلغ را پرداخت نمود.

 1. توسط نهادهای مالی تایید شده از سوی استان که کار آنها ایفای نقش واسط، میان شما و دولت کبک می باشد. به این معنی که این نهاد ها مبلغ۲۰۰٫۰۰۰ دلار ( کانادایی ) را از طرف شما به دولت کبک نشان می دهند و در ازای آن ۳۵۰٫۰۰۰ دلار ( کانادا ) از شما دریافت می کنند. ( این مبلغ در واقع سود سپرده ی ۵ ساله ی ۱٫۲ میلیون دلاری است که آن ها به جای شما در کبک سرمایه گذاری می کنند. مثل این می ماند که شما این مبلغ را از آن نهاد وام گرفته اید، با این تفاوت که باید سود وام خود را یکجا پرداخت کنید. )
 2. روش دوم این است که تمام این مبلغ۲۰۰٫۰۰۰ دلار ( کانادا ) را خوده شخص سرمایه گذار به دولت کبک پرداخت کند. به این شکل که این مبلغ را به مدت ۵ سال در کیک سپرده گذاری می کند و بعد از ۵ سال تمام پول به او باز گردانده می شود.

جزئیات سرمایه گذاری در این برنامه:

 • اشخاصی که قصد مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا به استان کبک را دارند باید حداقل سرمایه  خالص آنها ۲ میلیون دلار کانادا باشد.
 • این پول یا تماما متعلق به شما است و یا بخشی از آن مربوط به همسرتان است.
 • دارایی هایی مانند حساب های بانکی یا سهام نیز ممکن است پذیرفته شود.
 • دقت کنید که منظور از سرمایه ی خالص مجموع تمام دارایی شما به صورت پول و غیره می باشد.
  • مثال اگر خانه ای به ارزش ۱۰ میلیارد تومان دارید ولی سند آن در رهن بانک است، آن خانه نمی تواند جزو سرمایه ی خالص شما محاسبه گردد.

ظرفیت برنامه:

 • این برنامه ظرفیت محدود دارد.
 • آخرین ظرفیت اعلام شده برای آن در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۸ اعلام شد که در آن سهمیه ی این دوره را ۱۹۰۰ نفر اعلام کردند
 • این ظرفیت ها تا تاریخ ۱۵ مارچ ۲۰۱۹ تغییر نمی کند.

معیار های انتخابی و امتیازات برنامه:

اشخاصی که مایل به مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کبک می باشند باید در عواملی مانند معیار های انتخابی زیر امتیازاتی به خود اختصاص دهند و شما برای اینکه بتوانید در این برنامه شرکت کنید باید حداقل به امتیاز ۴۰ برسید.

 • مدرک زبان
 • سنی که در آن قرار دارند
 • داشتن مدرک دانشگاهی
 • سابق ی مدیریتی

معیار های انتخابی برنامه ویزای سرمایه گذاری کبک کانادا

عوامل تاثیر گذارحداکثر امتیازی که به این موارد تعلق میگیرد
سن *۱۰
تحصیلات **۱۴
زبان فرانسه۱۶
زبان انگلیسی۶
سابقه ی مدیریتی***۱۰
سابقه ی زندگی در کبک۵
وجود خانواده ی شما در کبک۳
داشتن منابع مالی ذکر شده در بالا۲۵

سن:

 • از ۱۸ سال تا ۴۵ سال ۱۰ امتیاز دریافت می کنید.
 • پس از ۴۵ سال با هر سال افزایش سن دو امتیاز کم می شود .
 • سن ۵۰ سال و یا بالاتر از آن، هیچ امتیازی از جانب سن دریافت نمی کنید.

تحصیلات:

 • دیپلم ۲ امتیاز
 • فوق دیپلم ۶ امتیاز
 • کارشناسی ۸ امتیاز
 • کارشناسی ارشد ۱۲ امتیاز
 • دکترا ۱۴ امتیاز

سابقه ی مدیریتی

 • حداقل ۲ سال در ۵ سال گذشته ۱۰ امتیاز
 • کمتر از ۲ سال امتیازی به آن تعلق نمی گیرد
 • بیشتر از ۲ سال باشد نیز امتیازی بیشتر از ۱۰ دریافت نمی کنید.

قبل از اینکه درخواست خود را جهت مهاجرت از طریق برنامه های ویزای سرمایه گذاری کانادا به استان کبک را ارسال کنید باید ۲ سال تجربه ی کاری در ۵ سال گذشته داشته باشید. این تجربه باید در یک شرکت خاص (کشاورزی، تجاری، صنعتی)، یا در یک سازمان دولتی یا بین المللی و در موقعیتی باشد که به صورت تمام وقت تعریف شده است. این شرکت لزوما نباید سودآور باشد.

شما می توانید در زمان ارائه ی درخواست بازنشتسه باشید ولی هنوز باید ۲ سال تجربه ی کاری در ۵ سال گذشته داشته باشید. شما باید بتوانید برنامه ریز نظارت و کنترل مالی خود را بر روی سیستم شرکت یا سازمان نشان دهید . اگر تجربه ی مدیریتی شما مربوط به یک کارآموزی یا گرفتن یک مدرک تخصصی باشد، جزو تجربه ی مدیریتی به حساب نمی آید.

مزایای مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کبک کانادا

 • سرمایه گذاری بدون ریسک : مبلغ۲۰۰٫۰۰۰ دلاری ( کانادا ) که از طرف دولت کبک از فرد سرمایه گذار دریافت می شود، بعد از ۵ سال به طور کامل بازگردانده می شود.
 • همراه داشتن اعضای خانواده : همسر و فرزندان شخص سرمایه گذار نیز در این برنامه گنجانده شده اند و می توانند همراه با او به کبک مهاجرت کنند.
 • سرمایه گذاری منفعل : بعد از اینکه سرمایه گذاری انجام شد، دیگر نیازی نیست که شما کاری انجام دهید و نقش مدیریتی ای را به عهده بگیرید.

 • گرفتن اقامت دائم : اخذ اقامت دائم با همان مزایایی که یک فرد کانادایی از آن بر خوردار است (استفاده از آموزش رایگان عمومی، خدمات درمانی، ، دسترسی به دانشگاه های تراز اول جهانی و …)

 

ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق کارآفرینی در کبک

این برنامه از زیر مجموعه های برنامه های ویزای سرمایه گذاری کانادا می باشد و به کارآفرینان این اجازه را می‌دهد که اقامت دائم کبک را دریافت کنند، به شرط آنکه بتوانند کسب و کار موثری را در استان کبک راه اندازی کنند. کارآفرینانی که می خواهند به کبک مهاجرت کنند، در دو دسته قرار می گیرند :

دسته ی اول :

اشخاصی که قصد مهاجرت از طریق برنامه های ویزای سرمایه گذاری کانادا را دارند می توانند از طریق برنامه کار آفرینی در کبک یک کسب و کار جدید در کبک را راه اندازی کنند و این کار را با کمک یک دانشگاه یا یک شرکت توسعه دهنده ی کسب وکار در کبک انجام دهند. این دسته از افراد باید حداقل هایی را برآورده سازند ، در جدول زیر به بررسی این حداقل ها پرداخته ایم.

سطح تحصیلاتدیپلم
داشتن پول کافیارائه ی یک قرار داد یا سند ( با دانشگاه یا یک شرکت توسعه دهنده ی کسب و کار ) برای اثبات اینکه شما پول کافی برای ایجاد کسب و کار را دارید
پروژه ی کسب و کارمنظور از پروژه ی کسب و کار، داشتن یک طرح موفق است که این موضوع پس از بررسی طرح شما مشخص می گردد

دسته ی دوم :

آن دسته از افرادی اند که یا سهام دار شرکتی در کبک هستند و مدیریت آن را نیز بر عهده دارند و یا قصد خرید یک کسب و کار در کبک را دارند. این افراد باید بالای سن ۱۸ سال باشند و مقدار سهم آن ها اگر آن شرکت را خود راه اندازی کرده اند باید ۲۵ درصد از ارزش کل باشد و اگر قصد خرید آن را دارند ۵۱ درصد از ارزش کل آن کسب و کار را خریداری کنند. معمولا از این افراد مبلغی گرفته می شود که درصورت موفقیت طرح آن ها برای گسترش آن کسب و کار بازگردانده می شود. این افراد جهت مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا و کار افرینی در کبک باید حداقل های ذکر شده در جدول زیر را برآورده سازند تا بتوانند در این برنامه شرکت کنند.

جدول امتیازات برنامه
سطح تحصیلاتدیپلم
داشتن پول کافیارائه ی یک سند برای اثبات اینکه شما پول کافی برای گسترش این کسب و کار را دارید
پروژه ی کسب و کارمنظور از پروژه ی کسب و کار، داشتن یک طرح موفق است که این موضوع پس از بررسی طرح شما مشخص می گردد
پول تضمین موفقیتمنظور مبلغی است که شما باید به دولت کبک در قالب سپرده بدهید و در صوت موفق شدن پروژه ی شما ، به شما باز خواهد گشت.

این مبلغ در داخل منطقه ی متروپولیشین منترال ۳۰۰٫۰۰۰ دلار (کانادا) و خارج از آن ۲۰۰٫۰۰۰ دلار (کانادا) می باشد.

حداقل سرمایه ی خالص شما۹۰۰٫۰۰۰ دلار (کانادا) باید باشد. (منظور از سرمایه ی خالص مجموع تمام دارایی شما به صورت پول و غیره می باشد که شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید. مثلا اگه خانه ای به ارزش ۱۰ میلیارد تومان دارید ولی سند آن در رهن بانک است، آن خانه نمی تواند جزو سرمایه ی خالص شما محاسبه گردد. )

داشتن مدرک زبان فرانسه برای تایید صلاحیت یک کارآفرین ضروری نیست ولی می تواند شانس شما را برای پذیرش بسیار بالا ببرد.

فرآیند کلی برنامه:

 • متقاضیان این برنامه باید پروژه کسب و کار خود را ارائه كنند،این پروژه یک عامل مهم در ارزیابی یک برنامه است.

 • پس از ارزیابی اولیه درخواست، باید در یک مصاحبه انتخابی شرکت کنید. مصاحبه انتخابی مرحله نهایی این فرآیند است.
 • همه متقاضیان باید قصد اقامت خود در کبک را نشان دهند.

 

برنامه خوداشتغالی کبک

این برنامه به افرادی که برای خود کار می کنند،این امکان را می دهد که اقامت دائم خود در کانادا را دریافت کنند، به شرطی که توانایی ایجاد کسب و کار شخصی خود را در استان کبک نشان دهند. به همین دلیل متقاضیان این برنامه جهت مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا علاوه بر حداقل های موردنیازی که در ادامه گفته می شود، باید از نظر دولت کبک صلاحیت این کار را نیز داشته باشند . به عبارت دیگر باید ویزگی های زیر را داشته باشند :

 • در انجام آن کار توانمند باشند.
 • بتوانند آن کار را سازماندهی کنند.
 • ابزار و تجهیزات لازم را تهیه کنند.
 • بتوانند از پس انجام بسیاری از وظایف تخصصی آن کار برآیند.
 • توانایی مدیریت سود و زیان حاصل از کار را داشته باشند.

موارد مورد نیاز برای پذیرش در این برنامه:

 • متقاضی باید حداقل ۱۸ سال داشته باشد.
 • متقاضیانی که می خواهندکسب و کار خود را در مونترال راه اندازی کنند، باید مبلغ ۵۰٫۰۰۰ دلار (کانادا) در یک موسسه ی مالی محلی سپرده گذاری کنند، اگر این کسب و کار را به خارج از مونترال ببرید این مبلغ به ۲۵٫۰۰۰ دلار (کانادا) کاهش می یابد.
 • تمامی افرادی که می خواهند از برنامه ی خوداشتغالی کبک اقدام کنند باید قصد اقامت خود در کبک را نشان دهند. در طی فرایند بررسی در خواست، ممکن است از متقاضی برای انجام مصاحبه دعوت شود.

در صورت دارا بودن تمام موارد موجود در جدول زیر، می توان گفت شما حداقل های لازم برای پذیرفته شدن در این برنامه را دارید.

سطح تحصیلاتدیپلم
تجربه ی کاری شما به عنوان کسی که برای خودش کار کرده استداشتن حداقل دو سال تجربه ی کاری در زمینه ای که قرار است در کبک کار کنید
پول تضمین موفقیتمتقاضیانی که می خواهندکسب و کار خود را در مونترال راه اندازی کنند، باید مبلغ ۵۰٫۰۰۰ دلار (کانادا) در یک موسسه ی مالی محلی سپرده گذاری کنند. اگه این کسب و کار را به خارج از منترال ببرید این مبلغ به ۲۵٫۰۰۰ دلار (کانادا) کاهش می یابد.این مبلغ در داخل منطقه ی متروپولیشین منترال ۳۰۰٫۰۰۰ دلار (کانادا) و خارج از آن ۲۰۰٫۰۰۰ دلار (کانادا) می باشد.

حداقل سرمایه ی خالص شما۱۰۰٫۰۰۰ دلار (کانادا) باید باشد. که این پول یا تماما برای شما است یا اینکه به همراه دارایی های همسرتان به این مقدار می رسد. (منظور از سرمایه ی خالص مجموع تمام دارایی شما به صورت پول و غیره می باشد که شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید. مثلا اگه خانه ای به ارزش ۱۰ میلیارد تومان دارید ولی سند آن در رهن بانک است، آن خانه نمی تواند جزو سرمایه ی خالص شما محاسبه گردد. )

ویزای سرمایه گذاری کانادا

فدرال

 

استارت آپ از طریق دولت فدرال

متقاضیان جهت مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا می توانند از برنامه ویزای استارت آپ که به موسسین استارت آپ ها این کمک را می کند تا بتوانند اقامت دائم کانادا را به دست آورند استفاده کنند.

این برنامه متقاضیان را تشویق می کند تا استارت اپ های خود را در کانادا با مرتبط ساختن آنها با بخش های خصوصی ،کسب و کار خود را در زمینه های مالی،نیروی متخصص،و غیره گسترش دهند.

موارد مورد نیاز برای پذیرش در این برنامه:

 • داشتن توانایی زبان در انگلیسی و یا فرانسوی (CLB 5 در تمامی مهارت ها)
 • داشتن سرمایه کافی برای اقامت در کانادا
 • برنامه برای اقامت داشتن در استانی در کانادا به غیر از کبک
 • گذشتن از تست های امنیتی و پزشکی کانادا
 • به رسمیت شناختن استارت آپ های شما از طریق سازمان های مشخص در کانادا
 • اثبات شرایط مالکیت استارت آپ خود

متقاضیان جهت مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا با استفاده از ویزای استارت آپ می توانند تا ۵ نفر از طریق یک استارت آپ مشترک اقامت دائم کانادا را به دست آورند

جزئیات سرمایه گذاری:

سازمان مهاجرت ،پناهنگی و شهروندی کانادا سه گروه از سازمان ها و شرکت ها را برای شرکت در برنامه ویزای استارت آپ معین کرده است که به شرح زیر می باشد:

 • venture capital funds
 • angel investor groups
 • business incubator organizations

به این سازمان ها ، سازمان های حمایت کننده می گویند این سازمان ها متقاضیان را که دارای طرح های اولیه استارت آپ ها و یا استارت اپ های فعال می باشند از لحاظ سرمایه و یا نیروی انسای و غیره حمایت می کنند.

متقاضیانی جهت مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا و به دست آوردن ویزای استارت آپ کانادا میتوانند از طریق سازمان های حمایت کننده استارت اپ خود را راه اندازی و یا انتقال بدهند در ابتدا متقاضیان باید زیر مجموعه یکی از سازمان های زیر باشند:

 • اگر شما زیر مجموعه سازمان های venture capital funds باشید سازمان حمایت کننده باید سندی به ارزش حداقل مبلغ $۲۰۰,۰۰۰ برای اثبات سرمایه مالی استارت آپ شما جهت نشان دادن به اداره مهاجرت داشته باشد .
 • اگر شما زیر مجموعه سازمان های angel investor groups باشید سازمان حمایت کننده باید سندی به ارزش حداقل مبلغ $۷۵,۰۰۰ برای اثبات سرمایه مالی استارت آپ شما جهت نشان دادن به اداره مهاجرت داشته باشد.
 • اگر شما زیر مجموعه سازمان های business incubator organizations باشید سازمان حمایت کننده نیازی به اثبات توانایی مالی ندارد ولی شما باید برای یکی از برنامه های این سازمان ها واجد شرایط باشید.

متقاضیان جهت برنامه ویزای استارت آپ به هیچ وجه نیازی ندارند که سرمایه شخصی خود را سرمایه گذاری کنند،و همچنین اگر استارت آپ شما با شکست مواجه شد وضعیت اقامت دائم شما هیچ گونه تغییری نمی کند و شما کماکان اقامت دائم کانادا را دارید.

مدارک مورد نیاز جهت ویزای استارت آپ:

برای نشان دادن این که متقاضی از طرف شرکت های مذکور بالا مورد حمایت چه از لحاظ مالی و غیره قرار دارد سازمان مربوطه باید مستقیما به سازمان مهاجرت،پناهندگی وشهروندی کانادا مدارک تعهدات خود را ارائه بدهد.علاوه بر این متقاضی باید جهت مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا (ویزای استارت آپ) باید یک نامه حمایتی از سازمان حمایت کننده خود جهت درخواست برای اقامت دائم به سازمان مهاجرت ،پناهنگی و شهروندی کانادا ارائه دهد

اگر دو یا چند متقاضی به عنوان یک استارت آپ مشخص وجود داشته باشند نامه حمایتی سازمان می تواند به بیش از یک نفر جهت در خواست برای کسب اقامت دائم داده شود .

طرح بازبینی:

به منظور جلوگیری از کلاهبرداری و تقلب در این برنامه یک فرایند بازبینی به منظور اثبات قانونی بودن معادله بین متقاضی و سازمان حمایت کننده انجام می گردد.

در این فرایند موارد زیر تضمین می شود:

 • تضمین می کند که این شرکت در کانادا تأسیس شده یا خواهد شد.
 • تضمین می کند که مالک استار آپ تأیید شده است و می تواند پیش نیاز های برنامه را براورده کند.
 • تضمین می کند که سازمان های مشخص، پایداری استارت آپ را بررسی کرده،تیم مدیریت را ارزیابی کرده و از لحاظ عقلانی مورد تأیید قرار داده اند.
 • حصول اطمینان از این که تمرکز استارت اپ بر روی رشد سریع و زیاد می باشد.
 • متقاضیانی که از طرف سازمان های business incubator organizations حمایت می شوند تضمین پذیرش در برنامه های این سازمان

این برنامه به صورت آزمایشی می باشد،و حداکثر ۲۷۵۰ برنامه کاربردی در سال را پردازش می کند. علاوه بر این، مدت زمان برنامه به ۵ سال

محدود می شود. اگر این برنامه آزمایشی موفقیت آمیز باشد،دولت کانادا می تواند قبل از پایان دوره پنج ساله، این برنامه را زیر مجموعه برنامه های ویزای سرمایه گذاری کانادا به طور دائمی تاسیس کند.

 

خوداشتغالی از طریق دولت فدرال

این برنامه زیر مجموعه برنامه های ویزای سرمایه گذاری کانادا می باشد و برای افرادی است که به عنوان یک کشاورز، ورزشکار ( در سطح بین الملل ) و یا صنعتگر، تجربه ی کار برای خودشان را دارند. برای پذیرفته شدن در این برنامه، متقاضیان باید نشان دهند که به واسطه ی داشتن این تجربه می توانند کسب و کار شخصی خود را در کانادا راه اندازی کنند. این تجربه می تواند در زمینه های فرهنگی، هنری، ورزشی، کشاورزی و به طور کلی در لیست زیر که از طرف اداره ی مهاجرت کانادا اعلام شده است، باشد.

مشاغل حرفه ای در هنر و فرهنگ

کتابداران۵۱۱۱
۱٫ مسئول تعمیر و نگهداری آثار هنری، ساختمان ها و یا چیزهای دیگری که از اهمیت فرهنگی یا محیطی برخوردارند

۲٫ نگهبان موزه ( یا موارد مشابه آن )

۵۱۱۲
کارمند بخش بایگانی۵۱۱۳
مولف و نویسنده۵۱۲۱
ویراستار۵۱۲۲
روزنامه نگار۵۱۲۳
مشاغل حرفه ای در روابط عمومی و ارتباطات۵۱۲۴
مترجم۵۱۲۵
مدیران و تولیدکنندگان۵۱۳۱
مسئول ریل راه آهن۵۱۳۲
نقاشان، مجسمه سازان و هنرمندان دیگر۵۱۳۳
موسیقیدان و خواننده۵۱۳۴
رقصنده۵۱۳۵
بازیگر و کمدین۵۱۳۶

مشاغل فنی در هنر، فرهنگ، تفریح و ورزش

تکنسین های کتاب داری۵۲۱۱
کار های فنی مربوط به موزه و گالری های هنری۵۲۱۲
عکاسان۵۲۲۱
فیلمبرداران۵۲۲۲
تکنسین های هنر گرافیک۵۲۲۳
تکنسین های پخش۵۲۲۴
ضبط کنندگان صدا و تصویر۵۲۲۵
خبرنگاران و سایر رسانه ها۵۲۳۱
طراحان گرافیک و تصویرگر۵۲۴۱
طراحان داخلی۵۲۴۲
تئاتر، مد، نمایشگاه و دیگر طراحان خلاق۵۲۴۳
کسانی که صنایع دستی درست می کنند۵۲۴۴
الگو سازی در صنایع نساجی، چرم و محصولات خز۵۲۴۵
ورزشکاران۵۲۵۱
مربیان۵۲۵۲
مقامات ورزشی و داوران۵۲۵۳
رهبران و مربیان برنامه در تفریح، ورزش و تناسب اندام۵۲۵۴

نکات:

 • داشتن حداقل دوسال تجربه ی کاری در زمینه ای که پس از آمدن به کانادا می خواهید در آن فعالیت کنید، الزامیست.
 • ارزیابی متقاضیان بر اساس میزان تحصیلات آن ها، تجربه ی کاری آن ها، توانایی آن ها در زبان فرانسه یا انگلیسی انجام می پذیرد.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در  استان های کانادا

اکثر استان ها گزینه های ویزای سرمایه گذاری ،کار افرینی و کسب و کار را در برنامه های مهاجرتی استانی خود دارند ولی محبوب ترین برنامه های سرمایه گذاری و کار افرینی توسط کبک و دولت فدرال کانادا اجرا می شود.

اگر شما علاقه مند به مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا و کار افرینی از طریق برنامه های استانی می باشید مقالات و جداول زیر را که مربوط به پیش نیاز ها و پروسه های مهاجرتی هر استان می باشند را مطالعه کنید.

 

برنامه کشاورزان مستقل استان آلبرتا

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصCAD $500,000
حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کارCAD $500,000 تولید محصولات اولیه در یک طرح کشا ورزی
سابقه کاری تجربه مدیریت مزرعه بر روی یک مزرعه موجود
EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استاننیازی نیست
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارالزامی است
ویزای بازدید موقت از پروژهپیشنهاد می شود
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختمورد نیاز نیست
اجازه کاربعد از به دست آوردن گواهی نامه کاندید اقامت در استان

موارد اضافی دیگراثبات این که یک موسسه مالی کانادایی می تواند پروژه شما را تأمین مالی کند

برنامه کارآفرینان استان بریتیش کلمبیا

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصCAD $600,000
حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کارCAD $200,000

یا

CAD $400,000 اگر در نطر داشته باشید که یک عضو کلیدی کسب و کار خود را به کانادا بیاورید

سابقه کاری ۳ سال سابقه مدیریت و مالکیت کسب و کار خود

یا

۴ سال سابقه مدیریت برای کسب و کار دیگران

یا

۱ سال سابقه مالکیت و مدیریت کسب و کار خود

به علاوه

۲ سال سابقه کاری به مدیریتی برای کسب و کار دیگران

EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانالزامی است
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارالزامی است
ویزای بازدید موقت از پروژهالزامی نیست ولی داشتن آن پیسنهاد می شود
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختمورد نیاز نیست
اجازه کار۲ سال اجازه کار به دنبال پذیرفته شدن در برنامه کاندید استانی،اجازه کار مشروط براجرای طرح پیشنهادی برای کسب و کار می باشد

موارد اضافی دیگرایجاد یک کار دائمی برای یک شهروند کانادایی و یا یک مقیم دائمی آن کشور

برنامه کارآفرینان استان منیتوبا

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصCAD $500,000
حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کاربرای کسب و کاری در مرکز استان منیتوبا CAD $200,000

یا

برای کسب و کاری خارج از مرکز استان منیتوبا CAD $150,000

 • باید این مبالغ به روی یک کسب و کار واجد شرایط سرمایه گذاری شود
 • باید یک شعل برای یک شهروند کانادایی و یا یک مقیم دائمی به و جود آورد.
 • به جز صاحب کسب و کار و خویشاوندان نزدیک به آنها
سابقه کاری ۳ سال تجربه کاری در مالکیت کسب و کار و مدیریت آن

یا در سطوح اجرایی (تجربه کاری باید در ۵ سال گذشته به دست آمده باشد)مالکان کسب و کار امتیازات بیشتری در این قسمت نسبت به مدیران ارشد در یافت می کنند

 • مالکلن کسب و کار باید اثبات کنند که حداقل ۳۳ درصد از کسب و کار متعلق به آنها می باشد تا امتیازات بیشتری دریافت کنند
EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانالزامی است (گرفتن حداقل ۶۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز موجود برای هر یک از معیار های سن،تحصیلات،سابقه کاری زبان،و…)
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارالزامی است
ویزای بازدید موقت از پروژهالزامی است

 • ویزای بازدید از پروژه باید یک سال قبل از ارسال در خواست باشد.
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختمورد نیاز نیست
اجازه کاراجازه کار مشروط بر برآورده کردن پیش نیازهای برنامه است.

موارد اضافی دیگر

برنامه کشاورزان مستقل استان منیتوبا

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصCAD $500,000
حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کارCAD $300,000 برای ایجاد یک کسب و کار در زمینه کشاورزی در مناطق روستایی منیتوبا
سابقه کاری حداقل ۳ سال سابقه مدیریت در یک مزرعه و یا مالکیت آن
EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانالزامی است
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارالزامی است
ویزای بازدید موقت از پروژهالزامی است
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختنیازی نیست
اجازه کاراجازه کار مشروط بر برآورده کردن پیش نیاز های برنامه است

موارد اضافی دیگر

برنامه کارآفرینان استان نیوبرانزویک

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصCAD $600,000
حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کارCAD $250,000
سابقه کاری ۳ سال سابقه کاری در کسب و کاری که مالکیت آن با خود شماست(سابقه کاری باید در ۵ سال گذشته به دست آمده باشد)

یا

۵ سال سابقه کاری در نقش مدیر ارشد در کسب و کار دیگران(سابقه کاری باید در ۵ سال گذشته به دست امده باشد)

EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانالزامی است
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارالزامی است(باید در راستای مزایای اقتصادی استان باشد)
ویزای بازدید موقت از پروژهالزامی است
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختCAD $100,000
اجازه کاراجازه کار بعد از به دست آوردن گواهی کاندید برای اقامت استان

موارد اضافی دیگرسن متقاضی باید ۲۲ تا ۵۵ سال باشد
دارای مدرک زبان در انگلیسی و یا فرانسوی حداقل CLB5

برنامه کارآفرینی برای فارق التحصیلان استان نیوبرانزویک

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصمشخص نیست
حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کارمتقاضی باید مالکیت ۱۰۰ درصد از کسب و کار را داشته باشد
سابقه کاری ۶ سال یا بیشتر در مشاغلی با NOC-A-B-0 (سابقه کاری باید در ۱۰ سال گذشته به دست آمده باشد)

یا

۱ تا ۵ سال در مشاغلی با NOC-A-B-0 (سابقه کاری باید در ۱۰ سال گذشته به دست آمده باشد)

 

 

System EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانالزامی است
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارممکن است در خواست شود
ویزای بازدید موقت از پروژهمشخص نیست
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختمشخص نشده است
اجازه کاراجازه کار بعد از دریافت گواهی اقامت برای استان

موارد اضافی دیگر
 • سن متقاضی باید بین ۲۲ تا ۴۰ باشد
 • داشتن مدرک زبان در انگلیسی و یا فرانسوی CLB 7
 • داشتن اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی

برنامه کارآفرینان استان نوا اسکوشیا

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصCAD $600,000
حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کارCAD $150,000
سابقه کاری ۳ سال سابقه کار بهعنوان مالک کسب و کار که دارای حداقل ۳۳ درصد مالکیت کسب و کار بوده است(سابقه کاری باید در ۱۰ سال گذشته به دست آمده باشد)

یا

۵ سال سابقه کاری به عنوان مدیر ارشد در کسب و کار هایی که مالکیت برای متقاضی نبوده است(سابقه کاری باید در ۱۰ سال گذشته به دست آمده باشد)

EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانالزامی است
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارالزامی است
ویزای بازدید موقت از پروژهفقط برای جانشینی در کسب و کار های موجود الزامی است
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختنیازی نیست
اجازه کاراجازه کار به دنبال برآورده کردن پیش نیاز های برنامه و کاندید شدن

موارد اضافی دیگر
 • کسب و کار باید فاکتور های اضافی دیگری را نیز کسب کند
 • مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی CLB 5

برنامه کارآفرینی برای دانشجویان بین المللی فارق التحصیل، در استان نوا اسکوشیا

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصمشخص نیست
حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کارمتقاضی مالک ۱۰۰ درصد کسب و کار باشد
سابقه کاری حداقل یک سال سابقه مالکیت یک کسب و کار در نوااسکوشیا قبل از ارسال درخواست برای اقامت استان

حداقل سابقه دو سال تحصیل در یک موسسه دانشگاهی در نوا اسکوشیا

EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانالزامی است
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارمورد نیاز نیست
ویزای بازدید موقت از پروژهالزامی است
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختمورد نیاز نیست
اجازه کاراجازه کار بعد از دریافت گواهی کاندید استانی

موارد اضافی دیگر
 • کسب و کار باید معیار های اضافی دیگری را نیز کسب کند
 • مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی CLB 7

برنامه کارآفرینان مناطق شمال غربی

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصبرای ایجاد کسب و کار در مرکز استان (یلو نایف) CAD $500,000

برای ایجاد کسب و کار خارج از مرکز استان CAD $250,000

حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کاردر مرکز استان (یلو نایف) CAD $300,000 به علاوه حداقل ۳۳ درصد از مالکیت کسب و کار

یا

در خارج از مرکز استان CAD $150,000 به علاوه حداقل ۳۳ درصد از مالکیت کسب و کار

یا

یا سرمایه گذاری به مبلغ CAD $1,000,000

 

سابقه کاری سابقه کاری مرتبط با کسب و کار
EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانمورد نیاز نیست
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارالزامی است
ویزای بازدید موقت از پروژهالزامی است
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختCAD $75,000
اجازه کار۲ سال اجازه کار مشروط بر برآورده کردن پیش نیاز های برنامه

موارد اضافی دیگر
 • مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی CLB 4
 • کسب و کار باید برای مناطق شمال غربی منافع قابل توجهی ایجاد کند مخصوصا برای مردم منطقه به خصوص که کسب و کار در آنجا ایجاد شده است

برنامه ثبت شرکت یا خرید یک کسب و کار در استان انتاریو

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصمشخص نیست
حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کار 

CAD $5,000,000 یا CAD $10,000,000 اگر طرح مربوط به کسب و کار تحول و گسترش یک زمین خالی باشد و یا مربوط به کمپانی های اجاره ای باشد

سابقه کاری شرکت ثبت شده و یا کسب و کار خریداری شده باید حداقل ۳۶ ماه قبل از ارسال درخواست برای این برنامه ایجاد شده باشد
EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانمورد نیاز نیست
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارالزامی است
ویزای بازدید موقت از پروژهالزامی نیست اما پیشنهاد می شود
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختنیازی نیست
اجازه کارمتقاضی و کارکنان کلیدی مشروط بر بر آورده کردن پیش نیاز های برنامه مجوز کار را به دست می آورند

موارد اضافی دیگربه ازای هر یک از اعضای کلیدی کسب و کار که خواهان کسب اقامت استان هستند باید ۵ شغل برای شهروندان کانادایی و یا مقیمان دائمی آن کشور ایجاد شود

برنامه کارآفرینان استان انتاریو

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصبرای ایجاد کسب و کار در تورنتو CAD $1,500,000

یا

برای ایجاد کسب و کار در خارج از تورنتو CAD $800,000

یا

برای ایجاد کسب و کار در حوزه ی ICT بدون در نظر گرفتن مکان کسب و کار CAD $800,000

حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کاربرای ایجاد کسب و کار در تورنتو CAD $1,000,000 با حداقل مالکیت ۳۳ در صدی از کسب و کار

یا

برای ایجاد کسب و کار در خارج از تورنتو CAD $500,000 با حداقل مالکیت ۳۳ در صدی از کسب و کار

یا

برای ایجاد کسب و کار در حوزه ی ICT بدون در نظر گرفتن مکان کسب و کار CAD $800,000 با حداقل مالکیت ۳۳ در صدی از کسب و کار

سابقه کاری حد اقل ۳۶ ماه سابقه کاری به صورت تمام وقت در ۵ سال گذشته به عنوان مالک کسب و کار و یا مدیر ارشد
EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانالزامی است
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارالزامی است
ویزای بازدید موقت از پروژهالزامی است برای کسب و کار های وراثتی و خانوادگی
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختمورد نیاز نیست
اجازه کاراجازه کار موقت مشروط بر برآورده کردن پیش نیاز های برنامه
موارد اضافی دیگر
 • امضای یک توافق نامه با استان

 • داشتن مدرک زبان معتبر در انگلیسی و یا فرانسوی CLB 4
 • ایجاد دو جایگاه شغلی برای شهروندان کانادایی و یا مقیمان دائمی در آن کشور

برنامه کارآفرینان استان ساسکاچوان

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصCAD $500,000
حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کارCAD $300,000 برای سرمایه گذاری در مرکز استان و داشتن حداقل ۳۳ درصد از مالکیت کسب و کار

یا

CAD $200,000 برای سرمایه گذاری در مناطقی به غیر از مرکز استان با داشتن ۳۳ درصد از مالکیت کسب و کار

یا

CAD $1,000,000 یا بیشتر برای سرمایه گذاری در تمام مناطق استان

سابقه کاری حداقل ۳ سال سابقه کاری به عنوان موسس و یا مالک و یا مدیر کسب و کار در ۱۰ سال گذشته
EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانالزامی است
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارالزامی است
ویزای بازدید موقت از پروژهبرای جانشینی در کسب و کار های موجود،سرمایه گذاری های مشارکتی و یا استفاده از فرصت های کسب و کار موجود در استان
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختمورد نیاز نیست
اجازه کار۲ سال اجازه کار مشروط بر براورده کردن پیش نیاز های برنامه

موارد اضافی دیگر
 • امضای توافق با استان
 • ایجاد دو جایگاه شغلی برای ۲ شهروند کانادایی و یا مقیمان دائمی کشور

برنامه کشاورزان مستقل استان ساسکاچوان

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصCAD $500,000
حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کارمشخص نیست
سابقه کاری سابقه اداره مزارع کشاورزی با حق مالکیت آن (شیوه های اداره مزارع مشابه با شیوه های اداره مزارع در ساسکاچوان باشد)
EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانمورد نیاز نیست
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

برنامه کسب و کارالزامی است
ویزای بازدید موقت از پروژهالزامی است
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختCAD $75,000
اجازه کاربه دست آوردن اجازه کار بعد از برآورده کردن پیش نیاز های برنامه

موارد اضافی دیگر
 • فرستان برنامه تأسیس و استقرار یک مزرع
 • امضای توافق با استان

برنامه کارآفرینان استان یوکان

( ویزای سرمایه گذاری کانادا )

حداقل سرمایه خالصCAD $500,000 (به همراه CAD $300,000 به صورت دارایی نقدی و یا دارایی که به راحتی می تواند به پول نقد تبدیل شود)
حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در کسب و کارCAD $300,000 و حداقل ۳۳ درصد از مالکیت کسب و کار با یک شخص کانادایی و یا یک مقیم دائمی استان
سابقه کاری حداقل ۳ سال به عنوان موسس یا مالک و یا مدیر کسب و کار و ۵ سال سابقه کاری در شغلی مرتبط
EOI System(پر کردن فرم آنلاین مشخصات شما در زمینه های سن،تحصیلات ،زبان،سابقه کاری و …) در برنامه مهاجرتی استانالزامی است (به دست آوردن حداقل امتیاز ۶۰ از ۱۰۰ بر مبنای معیار های سن،تحصیلات،زبان،سابقه کاری و …)
وظایف و نقش های مدیریتی

(انتظارات از رفتار و وظایف مدیر)

الزامی است
برنامه کسب و کارالزامی است
ویزای بازدید موقت از پروژهپیشنهاد داده می شود (متقاضیان می توانند امتیازات اضافی به دست آورند)
مصاحبهالزامی است
بیعانه قابل پرداختمورد نیاز نیست
اجازه کار۲ سال اجازه کار مشروط بر برآورده کردن پیش نیاز های برنامه
موارد اضافی دیگرکسب و کار باید در منطقه استراتژیکی باشد که توسط استان شناخته شده است

 

خلاصه
ویزای سرمایه گذاری کانادا
نام مقاله
ویزای سرمایه گذاری کانادا
توضیح
ویزای سرمایه گذاری کانادا -انواع ویزا های سرمایه گذاری -سرمایه گذاری در کبک -استارت اپ -مبلغ سرمایه گذاری در برنامه های فدرال و کبک -سرمایه گذاری در استانها
نویسنده
منشر کننده
آژانس مهاجرتی مسیر
لوگو
Translate »
بستن