مهاجرت به کانادا

ونکوور یا تورنتو

ونکوور یا تورنتو

کانادادومین کشور پهناور جهان، کشوری که از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی، از غرب تا اقیانوس آرام و از شرق تا اقیانوس اطلس کشیده شده است. مساحت این کشور ۶ برابرمساحت ایران است. پایتخت کانادا شهر اتاوا است و سه شهر بزرگ دیگر آن مونترال، تورنتو و ونکوور می باشد .

 اکثر ایرانیانی که به کانادا مهاجرت می کنند نیز برای زندگی و اقامت دائم، بیشتر به همین شهر ها فکر می کنند و مقایسه بین ونکوور یا تورنتو برای مهاجران ایرانی که قصد انتخاب یکی از این دو شهر را دارند مسئله بسیار مهمی می باشد.

اما ما در این مقاله قصد نداریم بفهمیم که چرا ونکوور یا تورنتو مقصد بسیاری از مهاجران به شمار می آیند، بلکه می خواهیم این دو شهر را از جنبه های مختلف با هم مقایسه کنیم.

در سراسر این مقاله سعی ما بر این بوده است که ونکوور یا تورنتو را در موضوعات مختلفی که مطرح می شود با یکدیگر مقایسه کنیم و تا آنجایی که می شود برتری های هر کدام را نسبت به دیگری نشان دهیم و در نهایت قضاوت را بر عهده ی خواننده گذاشته ایم، چرا که شرایط برای افراد مختلف، متفاوت است و این درست نیست که ما به جای شما تصمیم بگیریم.

مقایسه ونکوور یا تورنتو به ما کمک می کند تا اگر روزی مجبور به انتخاب شدیم، بتوانیم همه ی جوانب تصمیم خود را مدنظر قرار داده و از میان آن ها شهری را برای زندگی انتخاب کنیم که نسبت به دیگری با شرایط ما سازگار تر است.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رزرو وقت مشاوره