مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کبک-کاهش نرخ مهاجرت در سال ۲۰۱۹

مهاجرت به کبک متفاوت از دیگر استان های کانادا می باشد. این استان به دلیل خود مختاری نسبی ای که نسبت به دیگر استان های کانادا دارد، گاهی تصمیماتی جدا از جریان های کلی کشور اتخاذ می کند. کاهش میزان جذب مهاجر به این استان نیز یکی از همین تصمیماتی است. که استان کبک بر خلاف روند صعودی نرخ مهاجرت در دیگر استان های کانادا ، تصمیم به کاهش این میزان است.

بر طبق برنامه ی IRCC که برای چند سال آینده در خصوص مهاجرت اعلام گردیده است. قرار بر این شد که تعداد مهاجران بین سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ حدود ۱۸ درصد افزایش یابد. یعنی از ۳۱۰ هزار به ۳۵۰ هزار نفر برسد.

بر خلاف جریان کلی در تمامی استان های کانادا که از رشد نرخ مهاجرت در سال ۲۰۱۹ خبر داده اند، استان کبک از کاهش این میزان صحبت کرده است.

استان کبک اعلام داشته است که در سال ۲۰۱۹ حداکثر تا ۴۰ هزار مهاجر را جذب می پذیرد. چیزی در حدود ۱۰ هزار نفر کمتر از سال ۲۰۱۸ می باشد .

درست است که استان کبک اعلام داشته که در سال جاری قصد کاهش تعداد مهاجران را دارد . ولی دولت کانادا از رشد هفت درصدی تعداد مهاجران در سال ۲۰۱۹ خبر می دهد. یعنی چیزی در حدود ۳۳۰،۸۰۰ نفر.

استان کبک این تصمیم را به نفع مهاجران این استان می داند . به گفته ی دولت کبک ، این کار باعث افزایش سازگاری مهاجران با این استان فرانسوی زبان می شود. این تصمیم به مهاجران ساکن در این استان کمک می کند تا بتوانند تا هر چه سریع تر به ثبات مالی و روحی رسیده و بحران مهاجرت را هر چه سریعتر پشت سر بگذارند.

فرم مشاوره

ارزیابی سریع

خلاصه
کاهش تعداد قابل توجه مهاجران کبک در سال 2019
نام مقاله
کاهش تعداد قابل توجه مهاجران کبک در سال 2019
توضیح
استان کبک اعلام داشته است که در سال 2019 حداکثر تا 40 هزار مهاجر را جذب می پذیرد. چیزی در حدود 10 هزار نفر کمتر از سال 2018
نویسنده
منشر کننده
آژانس مهاجرتی مسیر
لوگو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
Translate »
بستن