مهاجرت به کانادا

جبران نیروی کار در نیوبرانزویک با افزایش نرخ مهاجرت

جبران نیروی کار در نیوبرانزویک با افزایش نرخ مهاجرت

بر طبق اخبار منتشر شده، استان نیوبرانزویک با مشکل کمبود نیرو ی کار رو به رو است، این استان برای حل این مشکل باید سالانه چیزی در حدود ۷۵۰۰ مهاجر را به خود جذب کند.

در گزارشی که توسط شورای نیوبرانزویک منتشر شده است خطر از دست دادن ۱۱۰,۲۰۰ نیروی کار تا سال ۲۰۲۶ مطرح گردیده و عنوان شده است که در صورتی ک اقدامی صورت نگیرد در طی ده ی آینده، این استان با کمبود شدید نیروی کار مواجه خواهد.

در حال حاضر نیز کمبود نیروی کار در این استان سبب شده است که سرعت رشد اقتصادی این استان کند شود و بسیار از افراد را مجبور به ترک این استان کرده است .

افزایش نرخ مهاجرت به ۱٪ برای کمک به استان برای جبران کمبود نیروی کار

رساندن نرخ مهاجرت به ۱٪ ، به این استان کمک می کند تا این کمبود جمعیت نیروی کار را جبران کند و اقتصاد خود را از نابودی نجات دهد. کیفیت زندگی در نیوبرانزویک عالی است و تحصیلات در کلاس جهانی ارائه می شود و شورای استان امیدوار است تا دولت جدید متوجه شرایط شده باشد و درخصوص حل این بحران با دولت فدرال همکاریی کند . در نیوبرانزویک فرصت های شغلی بسیاری وجود دارد واین استان مشتاق استقبال از مهاجران است .

فرم مشاوره

ارزیابی سریع

خلاصه
جبران نیروی کار در نیوبرانزویک با افزایش نرخ مهاجرت
نام مقاله
جبران نیروی کار در نیوبرانزویک با افزایش نرخ مهاجرت
توضیح
بر طبق اخبار منتشر شده، استان نیوبرانزویک با مشکل کمبود نیرو ی کار رو به رو است، این استان برای حل این مشکل باید سالانه چیزی در حدود 7500 مهاجر را به خود..
نویسنده
منشر کننده
آژانس مهاجرتی مسیر
لوگو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Translate »
بستن