مهاجرت به کانادا

بازگشایی مجدد برنامه ی اسپانسرشیپ

در اواخر ماه ژانویه برنامه ی اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ و مادربزرگ دوباره باز خواهد شد

اسپانسرشیپ

سازمان مهاجرت ، پناهندگی و شهروندی کانادا ( IRCC ) اعلام کرده است که در سال ۲۰۱۹ تا ۲۰,۰۰۰ پرونده ی جدید را که از طریق برنامه ی اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ و مادربزرگ اقدام کرده اند، خواهد پذیرفت. IRCC اعلام کرد که جزئیات بیشتر در این خصوص را در هفته های پیش رو ارائه خواهد داد .

برنامه ی والدین و پدربزرگ و مادربزرگ که تحت عنوان  PGP ( Parents and Grandparents Program ) نامگذاری شده است ، برنامه ای است که به شهروندان و ساکنان کنادایی که به سن ۱۸ سال رسیده اند، این اجازه را می دهد تا از طریق خودشان، والدین خود و یا پدربزرگ و مادربزرگ خود را به کانادا بیاورند و به گونه ای حامی آن ها بشوند.

گزینش افراد در این برنامه به این صورت است که هر کسی که زودتر اقدام کند، اولویت با اوست و به درخواست او زودتر رسیدگی می شود. در سال گذشته رویکرد انتخاب افراد بر اساس یک سیستم قرعکه کشی تصادفی بود کهخب مشکلات زیادی را به همراه داشت و IRCC اعلام ک در که در سال جدید چنین سیستم برای گزینش از طریق این برنامه وجود نخواهد داشت .

در سیستم قرعه کشی تصادفی، بسیاری از افراد این را ناعادلانه می دیدند که شخصی پس از تنها یک ماه ارائه ی درخواست موفق می شود والدینش را به کانادا بیاورد در حالی که شخص دیگری مدت هاست که در انتظار نشسته است.

IRCC  اعلام می دارد که در نتیجه ی توجه به نظرات ذینفعان و مخاطبان، این سیستم را تغییر داده است و دسترسی به آن را راحت تر کرده است و سعی در بهبود تجربه ی مشتریان در استفاده از این سیستم دارد .

سازمان مهاجرت ، پناهندگی و شهروندی کانادا ( IRCC ) در ادامه گفت که سیستم جدید اختیار عمل بیشتری در در روند رسیدگی به در خواست ها در اختیار دولت قرار خواهد داد و به ما این اطمینان را می دهد تا آنجا که امکان دارد متقاضی بیشتری را جذب کنیم .

فرم مشاوره

ارزیابی سریع

خلاصه
بازگشایی مجدد برنامه ی اسپانسرشیپ
نام مقاله
بازگشایی مجدد برنامه ی اسپانسرشیپ
توضیح
سازمان مهاجرت ، پناهندگی و شهروندی کانادا ( IRCC ) اعلام کرده است که در سال 2019 تا 20,000 پرونده ی جدید را که از طریق برنامه ی اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ و مادربزرگ اقدام کرده اند، خواهد پذیرفت. IRCC اعلام کرد که جزئیات بیشتر در این خصوص را در هفته های پیش رو ارائه خواهد داد .
نویسنده
منشر کننده
آژانس مهاجرتی مسیر
لوگو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
Translate »
بستن