مهاجرت به کانادا

اکسپری انتری : سال ۲۰۱۸ سال بزرگی بود، سال ۲۰۱۹ می تواند بزرگتر هم باشد

اکسپرس انتری
مونترال

 

سال ۲۰۱۸ نیز تمام شد . همانطور که در خب های پیشین خدمت شما همراهان گرامی آژانس مهاجرتی مسیر عرض کردیم ، سال ۲۰۱۸ سالی بود که رکورد تعداد دعوتنامه ها را شکست و از نظر اکسپرس انتری سال پرباری بود.

همانطور که می دانید اکسپرس انتری سیستمی برای مهارجت به کانادا می باشد که از طریق سه برنامه ی :

  1. نیروی متخصص فدرال
  2. تجربه ی کانادایی
  3. نیروی متخصص در تجارت

مهاجر می پذیرد. از طریق این سیستم در مجموع ۸۹,۸۰۰ دعوتنامه در سال ۲۰۱۸ صادر شده است که این رقم رکورد سال ۲۰۱۷ ، یعنی۸۶,۰۲۳  مورد را شکست و خبر خوب این است که در سال ۲۰۱۹ این رکورد شکنی ادامه می یابد.

اگر IRCC بخواهد در سال ۲۰۱۹ تعداد دعوتنامه های صادر شده را افزایش دهد، یا باید حجم پذیرش ها را افزایش دهد و یا اینکه فاصله ی بین دوره های انتخابی خود را کاهش دهد. اگر IRCC بخواهد فاصله ی بین دوره ها را کاهش دهد مجبور است امتیاز CRS را کاهش دهد تا بتواند در هر دوره به حد نصاب خود برسد یعنی همان اتفاقی در پذیرش ۱۹ دسامبر رخ داد و حداقل امتیاز مورد نیاز برای پزیرش (  CRS ) را به پایین ترین حد خود در سال ۲۰۱۸ یعنی ۴۳۹ رساند.

از طرفی همان طور که در سال ۲۰۱۸ نیز شاهد آن بودید ، تعداد متقاضیان برای برنامه های  استانی نیز رشدی صعودی داشت و متقاضیان زیادی از طریق این برنامه ها موفق به کسب اقامت کانادا شدند. انتظار می رود این روند صعودی همچنان در سال ۲۰۱۹ ادامه پیدا کند.

خلاصه
اکسپری انتری : سال 2018 سال بزرگی بود، سال 2019 می تواند بزرگتر هم باشد
نام مقاله
اکسپری انتری : سال 2018 سال بزرگی بود، سال 2019 می تواند بزرگتر هم باشد
توضیح
اگر IRCC بخواهد در سال 2019 تعداد دعوتنامه های صادر شده را افزایش دهد، یا باید حجم پذیرش ها را افزایش دهد و یا اینکه فاصله ی بین دوره های انتخابی خود را کاهش دهد. اگر IRCC بخواهد فاصله ی بین دوره ها را کاهش دهد مجبور است امتیاز CRS را کاهش دهد تا بتواند در هر دوره به حد نصاب خود برسد
نویسنده
منشر کننده
آژانس مهاجرتی مسیر
لوگو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
Translate »
بستن